Adelina Berisha mbrëmë mbajti një koncert në Shqiperi, saktësisht në Shnegjin, ku u pa një numër i madh fansash të cilët u argëtuan me muzikën e saj.

No description available.

Atmosfera ishte mjaft e ‘zjarrtë’ dhe publiku po i shijonte në maksimum hitet e Adelines.No description available.

Prania ishte mjaft e madhe e publikut në Shengjin, për të dëgjuar këngët e Adelinës

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here