Adelina Tahiri provokon nga pushimet, xhiron gjoksin nga afër (Video/Foto)

Këngëtarja ka ditë që po i shijon pushimet me familjen.

Adelina Tahiri ka qenë aktive me imazhe verore duke iu dhënë vëmendje linjave trupore. Ndonëse ka shkuar me bashkëshortin atje ajo po publikon postime edhe e vetme gjë të cilën e ka bërë edhe sot.

Në storien e saj në Instagram, ka publikuar një video e cila ka xhiruar gjoksin nga afër dhe ka treguar ngjyrën që ka marrë nga pushimet. Kujtojmë se, Adelina së fundmi ka publikuar foto edhe me motrën e saj nga plazhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *