Aktorja dhe deputetja e njohur nga Kosova, Adriana Matoshi ka qenë kryefjalë e mediave të Shqipërisë e Kosovës, fillimisht ajo u komentua për historinë e dashurisë me futbollistin Keith Groeneveld.

22 vjecari nga Afrika dhe aktorja e njohur i kanë dhënë fund lidhjes sshumëpërfolur dhe tani nuk ndiqen më as në rrjetet sociale.Përpos kësaj disa ditë më parë Adriana u përfol gjithashtu edhe për stilin e saj të cuditshëm të veshjes në Parlament, ajo u vesh me një “duks” atlete dhe tutu, veshje jo fort e përshtatshme për një instiutcion ligjvënës.

Deputetja e Vetvendosjes nuk e ka kaluar këtë moment pa një reagim duke thënë se, “veshjet e mia gjithmonë janë artistike, pasi unë, mbi të gjitha, jam artiste, dhe ashtu do të mbetet përjetësisht”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here