Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lipjan.

Në aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë të cilat janë dëmtuar rëndë.

Lexuesit tanë kanë dërguar foto nga ky aksident ku shihet pjesa e parë e veturës e shkatërruar tërësisht.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here