Aksident i rëndë në Pejë, një vajzë nxirret e lënduar nga vetura

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Pejë.

Një qytetar në rrjetin social “Facebook”, ka publikuar një video nga vendi i ngjarjes, e ku shihen pamje të rënda.

Po ashtu, ai ka cekur se një person është i lënduar, teksa shihet edhe në video.

Personi i lënduar nxirret nga vetura dhe i jepet ndihmë.

Policia ende nuk ka dhënë detaje rreth këtij aksidenti të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *