Këngëtarja e njohur Albina Kelmendi, është nder zërat më të spikatur në vend.

Ajo, ka treguar gjithmonë se është femër e zonja dhe padyshim një këngëtare e mrekullueshme, shkruan “Kosovarja”.Albina Kelmendit, përveç muzikës, për dorë i shkon edhe kuzhina.Ajo publikon foto duke përgatitur fli në Rugovë dhe duket se këtë gjë e ka me mjaftë qejf.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here