Alketa sjell imazhe të reja nga pushimet përrallore

Alketa po pushon në një vend magjepsës.

Pas angazhimeve në emisionin “Love Story”, Alketa vendosi të pushojë për disa ditë. Moderatorja kohë pas kohe ka ndarë me ndjekësit fotografi nga pushimet, përmes së cilave tregon edhe vendin magjepsës që e zgjodhi.

Ajo po i shijon në maksimum këto pushime, teksa shfaqet e lumtur dhe e freskët në imazhet që i ndan nga atje.

Në fotot e fundit, Alketa u shfaq e veshur me një këmishë rozë dhe një kapele në kokë, ndërsa në duar po mbante një çantë.

Edhe këtë herë, krahas moderatores, e gjithë vëmendja ishte tek sfondi i fotografive. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *