Antonelën nuk e njohim më vetëm nga Përputhen apo BBV.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale dhe po përflitet edhe sot kur nuk është pjesë e ndonjë emisioni.

Fansat kanë nisur aludimet se ajo është shtatzënë.

Krejt kjo pas një imazhi të postuar nga ajo ku barku i saj shihet i fryrë dhe vëmendje merr edhe mënyra se si ka pozuar ajo./InfoKosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here