Arjola Demiri “ndez” rrjetin, gati sa nuk i doli gjoksi jashtë në “Big Brother VIP”

Ajo u përlot teksa fliste për fëmijët.

Arjola Demiri mbrë gjithashtu mori vëmendje edhe me veshjen e saj. E veshur me një fustan me ngjyrë të gjelbër me dekolte të hapur, aktorja e serialit “O sa mirë” dukej tejet provokuese.

Ndryshe, “BBV”, po transmetohet live teksa po diskutojnë me moderatoren, Arbana Osmani dhe opinionistët.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *