Modelja e njohur, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston foto të ndryshme që marrin vëmendje.

Së fundmi, Arta po qëndron në Stamboll dhe nga atje ka sjell imazhe atraktive nga një natë argëtuese që po kalon në qytetin turk. E veshur me një bluzë të shkurtër të zezë kombinuar me pantallona ngjyrë bezhë dhe sandale me të njëjtën ngjyrë, ajo dukej tejet joshëse në ‘selfie’ që postoi në InstaStory.

Bukuroshja nga Peja vuri në fokus linjat e përkryera të turpi për të cilat edhe njihet dhe komentohet vazhdimisht. Arta përndryshe famë më të madhe e mori me paraqitjen e saj në serilain vendor “O sa mirë”, për të vazhduar më pas edhe si prezantuese në televizion.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here