Arta Nitaj, modelja e njohur është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Modelja ndan shpesh me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke marrë në të shumtën e rasteve vëmendjen me paraqitjet atraktive.

Sot Arta ka bërë të ditur përmes rrjetit social “Instagram” se ka realizuar një tatuazh të ri në trupin e saj. Bëhet fjalë për një vizatim të ri në këmbën e saj të majtë, të cilin Nitaj e ka realizuar gjatë pasdites të së premtes. Arta përndryshe ka të realizuar gjithashtu në kraharorin e saj një tatuazh, përkatësisht një rresht të shkruar: “Me çdo rrahje zemre”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here