Home ShowBiz Arta Nitaj: Jam bukuroshe e q*m nane

Arta Nitaj: Jam bukuroshe e q*m nane

Arta Nitaj është ndër modelet më të preferuara dhe ndër me të ndjekura.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka ndarë një Tik-Tok të saj në instastory.

“Jam bukuroshe e q*m nane” dëgjohet ne sfond zëri i TikTokut në të cilën si duket e gjeti vetën e saj Arta.

Lojtës Videosh https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/07/artaanitajs-instagram-2022-7-19-story-1.mp4?_=1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here