Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është shumë aktive dhe me shumë fansa në rrjetet sociale.

Ajo është shumë e komentuar për paraqitjet e saj me rroba plazhi, duke marr vëmendjen e fansave me linjat atraktive.

Së fundmi, Nitaj publikoi për fansat e saj edhe disa foto të tjera, ku vjen me rroba plazhi pranë ujit, teksa merr rreze dielli.Ajo po vazhdon t’i shijojë pushimet në brigjet e bregdetit shqiptar.

Bukuroshja me prejardhje nga Peja shquhet për linjat e saj të tonifikuara, të cilat nuk heziton t’i reklamoj në paraqitjet e shpeshta në rrjetet sociale.

Arta përndryshe ka mbi 250 mijë njerëz në rrjetin social Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here