Home ShowBiz Artës nuk po ia ndien çka thonë njerzit, shijon jetën e natës

Artës nuk po ia ndien çka thonë njerzit, shijon jetën e natës

Arta Nitaj është ndër modelet më të preferuara dhe ndër me të ndjekura.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndarë një video të re në instastory.

Edhe pas ngjarjeve të fundit ajo nuk po ndalon së shijuari jetën e natës./InfoKosova/

Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here