Atdheu ‘ironizon’ me Antonelën pas deklaratës së fortë për Mevlanin

Atdheu ka dy fjalë pas situatës së papritur që ndodhi sot në “Përputhen”.

Puntanta e së premtes në “Përputhen” ishte përplot me të papritura dhe kjo fillimisht për shkak të deklaratës së Antonelës. Antonela në fillim të emisionit bëri të ditur se po tërhiqet nga Mevlani, në mënyrë që ta lë atë ta njohë Ledianën.

Teksa po fliste për ndjenjat ndaj tij, ajo shpërtheu në lot dhe tha që e do shumë, por po tërhiqet në mënyrë që Mevlani të jetë i lumtur. Pas gjithë kësaj, ka reaguar Atdheu përmes një postimi në Instagram, ku ‘thumbon’ Antonelën me disa fjalë.

“1. Une marr gjithmone ate qe du. 2. Puth ate qe “nuk e don” 3. Ate qe e du, po e lej vetem se e du t’lumtur”, ka shkruar ai, dhe e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Ndryshe, Atdheu së fundi ka njoftuar se është larguar përfundimisht nga emisioni, gjatë një oprej puntantave të fundit, ai bëri të ditur se e kishte puthur Antonelën jashtë emisionit, ndërsa ajo tha se e ka bërë pa dëshirën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *