Bebe Rexha bëri një paraqitje të mrekullueshme në rehatinë e aeroportit kur ajo u pa duke mbajtur qenin e saj në dorë në ‘Los Angeles International Airport’ këtë të martë.

33-vjeçarja kishte veshur një palë shapka të markës “Louis Vuitton” dhe u mbështjellë me një pallto të zezë të gjatë shkruan DailyMail.

Kjo paraqitje e saj vjen dy ditë përpara se ajo të planifikohet të këndojë pjesën e parë në Detroit për festën e Ditës së Falënderimeve.

Duke i lënë flokët e saj bionde të lirshme në aeroport, ajo dukej mahnitëse ndërsa kishte aplikuar pak makijazh në fytyrën e saj.

 

 

Mos i humb
  • Propozimi për liberalizimin e vizave kalon n

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here