Ish-banoret e kësaj sezone të “BBV” vazhdojnë që të mbetën shumë të komentuar edhe pas përfundimit të spektaklit

Edhe Beniada Nishani ishte njëra nga banoret e këtij sezoni. Pas shumë vitesh në Itali, pas një karriere të suksesshme si modele atje, Beniada Nishani bëri të ditur pas dalje nga “Big Brother” se tashmë do të shpërngulet nga Shqipëri.

Ajo mori gjithashtu një ofertë gjatë qëndrimit të saj në BB VIP dhe tashmë është bashkë moderatore në Porçesin Sportiv dhe do ketë një rubrikë të sajën në e “E diel”.Sot, Beniada ka zbuluar se ka marrë edhe një banesë në Tiranë ku ka ndarë edhe një foto nga ku shtëpia e saj.

Kujtojmë se Beniada doli nga Big Brother VIP si finaliste me 10 mijë euro dhe si një nga banoret më të pëlqyera nga publiku.
Një nga dëshirat e saj ishte pikërisht të kishte shtëpi në Tiranë, ndërsa një tjetër dëshirë e madhe ishte të lidhej me një djalë shqiptar.lajmi.net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here