Bikinit e vogla për përmasat e saj, Demi Rose gjysmë e zhveshur pozon mes trëndafilava (Foto)

Demi Rose duket provokuese në paraqitjen e radhës.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell fotografi të shumta atraktive, ku merr gjithë vëmendjen e ndjekësve. Modelja, së fundi ka postuar disa fotografi ku erdhi e veshur me një palë bikini më të vogla sesa përmasat e saj, në të cilat tregonte më shumë se që duhet.

Ajo pozoi e rrethuar me buqeta të shumta trëndafilash, ndërsa në plan të parë e kishte vendosur gjoksin e bujshëm.

Pëlqimet dhe komentet e ndjekësve ishin të shumta, por nuk munguan as kritikat për modelen që merr vëmendje me linjat trupore. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *