Ishte viti 2019, kur Blero dhe Afrona kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në Gjirin e Lalzit në Durrës.

Ani pse të martuar, Afrona vazhdonte jetesën e saj në Zvicër, derisa Blero në Kosovë. Por duket se jo gjithçka po shkon mirë pëçiftin.Një detaj që ka ngritur dyshime se çifti janë ndarë, është se dyshja kanë fshirë të gjitha fotografitë që kanë pasur së bashku në rrjete sociale, e madje edhe ato të dasmës së tyre përrallore të vitit 2019.

Madje të shumtë janë edhe ndjekësit që në postimet që bënë Afrona e pyesin për Bleron.Pavarësisht kësaj, Afrona dhe Blero ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale, por “pëlqimet” në çdo postim të tyre të bërë së fundmi, mungojnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here