Disa javë pasi konfirmoi se është në lidhje dashurie dhe tha se ndihet shumë e përmbushur, moderatorja Blerona Zeqiri ka befasuar me postimin e fundit në Instagram.

Me mbishkrimin që i ka vënë një fotografie në InstaStory, moderatorja ka dhënë sinjale se është ndarë nga i dashuri.Blerona ka publikuar një fotografi ku shihet e rregulluar, derisa sipër saj ka shkruar vargjet e këngës së Beyonce “All the single ladies”.

Ndryshe, Blerona në të gjitha intervistat që ka dhënë së fundi, ka konfirmuar se është në lidhje. Moderatorja shprehej shumë e lumtur e thoshte se s’ka qenë kurrë më e përmbushur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here