Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.
Ajo se fundmi ka publikuar një foto brenda shtëpisë se saj.

I rregulluar bukur dhe me stil shihemi prapavija e sallonit të shtëpisë.

Edhe këngëtarja shfaqet e veshur me shumë shije.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here