Këngëtarja 25-vjeçare, e cila u bë e famshme si pjesë e grupit të vajzave “Fifth Harmony” përpara se të dilte solo, ekspozoi linjat teksa shijonte një ditë plazhi. Duke i lënë flokët e saj të lagura të bien lirisht mbi supet e saj, ajo i shtoi pamjes së saj një palë vathë rrathë.

Dalja e fundit e Camila vjen pasi ajo i tha Cosmopolitan UK se nuk është aq e fiksuar për të gjetur një lidhje sa dikur.

“Nuk i kushtoj shumë fokus. Unë thjesht dua të shoqërohem me njerëz, dua të bëj miq dhe kam bërë shumë miq të shkëlqyer gjatë vitit të kaluar. Shumë shoqe. Unë kam disa biseda të shkëlqyera në grup”, tha ajo duke qeshur.

“Nëse diçka ndodh, atëherë kjo është vërtet argëtuese, por unë nuk ushtroj asnjë presion mbi të. Më parë isha si: “Po, dashuri, oh zot, dashuri”, dhe tani po përpiqem të kaloj mirë. Unë thjesht dua të jetoj jetën time dhe të kem miqësi të shkëlqyera. Nëse diçka del prej tyre, kjo është diçka më shumë, atëherë kjo është e mrekullueshme”, tha ajo.

Në fillim të këtij muaji, Camila u pa duke notuar në plazh në Coral Gables të Florids me një grup miqsh ku përfshihej edhe një burrë mister.

Këtë qershor ajo e gjeti veten në mes të një vorbull thashethemesh. Është pohuar se ajo është e përfshirë me Austin Kevitch, themeluesin e aplikacionit të takimeve Lox Club. Supozimi u hodh pasi Page Six publikoj fotografi të Austin dhe Camila duke shijuar një shëtitje natën së bashku në Los Angeles.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here