ShowBiz

Enca bëhet me të dashur të ri?

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në rrjetet sociale. Ndonëse publikon imazhe e video të ndryshme, ajo...

A je e dashuruar me Luizin? Ja si përgjigjet Kiara

0
Mbrëmjen e djeshme banorët duhej t’i përgjigjeshin disa pyetjeve dhe në këtë nuk munguan as ato për marrëdhënien Luiz-Kiara. E pyetur Titon nëse është dashuruar...

“Loja me shishe” – Melisa Lleshi pranon ‘dënimin’ për t’u zhveshur...

0
Së fundmi banorët janë argëtuar duke luajtur “Lojën me shishe” e cila në rast se nuk pranon të përgjigjes do të marrësh një dënim. Në...

Arta Nitaj shfaqet provokuese teksa thekson linjat tërheqëse të trupit

0
Bukuroshja shqiptare mjaft e ndjekur në rrjete sociale, Arta Nitaj ka marrë vëmendje së fundmi me një postim të radhës. Modelja dhe aktorja nga Peja...

Melisa me parë zhvesh bluzën sesa që i japë kompliment Xhulit...

0
Mbrëmë banorët e Big Brother Vip Kosova e luajtën lojën me shishe. Në mesin e banoreve që mori dënim ishte edhe Melisa, e cila refuzoi...

Rina trazon rrjetin, publikon foto të nxehta në bikini

0
Reperja kosovare, Rina Balaj, krahas muzikës i kushton rëndësi edhe paraqitjeve në publik. Së fundmi ka trazuar rrjetin me disa poza seksi në bikini. Duke fotografuar...

Shqetësoi fansat pasi fshiu sërish Instagramin, Britney Spears: Jam gjallë dhe...

0
Britney Spears ka konfirmuar se është mirë pasi fansat u shqetësuan për të meqë kishte fshirë Instagramin javën e kaluar. Më 24 janar, këngëtarja 41-vjeçare,...

Olta Gixhari: Jam e sigurt që Luizi e fiton Big Brotherin

0
Debatet dhe bisedat e ndryshme po vazhdojnë mes banorëve të Big Brother VIP Albania. Olta Gixhari së fundmi ka qenë duke biseduar me konkurrentin Amos...

Sëmuret Luizi, Kiara i qëndron afër dhe kujdeset për të

0
Natën e mbrëmshme (e shtunë) në spektaklin e radhës të Big Brother VIP Albania u zhvilluan dinamika të shumta. Një debat tjetër ndodhi mes Efit...

Kjo vajzë bukuroshe, sot është personalitet i njohur

0
Adelina Emini është një nga zërat me të veçantë të muzikës shqipe. Megjithatë, ajo nuk i ka kushtuar shumë kohë muzikës koët e fundit, për...

RECOMMENDED VIDEOS

POPULAR