ShowBiz

Mos vallë sapo u zbulua i dashuri i Encës? Ja kush...

0
Këngëtarja e njohur dhe e suksesshme, Enca Haxhia di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Jeta e saj private ka qenë gjithnjë larg...

Me këtë fund të shkurtër, Jasmina rrezikon të tregoj më shumë

0
Jasmina Kadriu publikoi një foto të re. Ish konkurrentja e Përputhen është veshur në komplete të shukrtra ku meerë vëmendje me mini fund. Kështu ajo vë...

E kisha pas harru këtë foto”, Leonora Jakupi e publikon vetën...

0
Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka...

Megi Pojani e lidhur me litar dhe e shtrirë përtokë, kush...

0
Megi Pojani ka publikuar së fundmi një video në llogarinë e saj në Instagram ku pretendon se një nga konkurrentet e DëST e ka...

Rina me lëvizje atraktive me të brendshme nën ritmet e muzikës

0
Rina Balaj vazhdon të jetë aktive në profilin e saj në Instagram me postimin e imazheve që nuk e lënë askënd indiferent. Këngëtarja nuk heziton...

Upss, këmisha ia zbulon pa dashje gjoksin Alketa Vejsiut! (FOTO)

0
Prezantuesja e njohur Alketa Vejsu, ka publikuar një fotografi të re. E veshur me një këmishë, Alketa po darkonte në shoqërimin e njerëzve të dashur,...

Eduart Grishaj bën deklaratën e papritur për Arbana Osmanin: Nuk është...

0
Regjisori Eduart Grishaj ka thënë se nuk është aspak e lehtë të punosh me bashkëshorten e tij, Arbana Osmani. Moderatorja do jetë aktore në...

Learta e vesh djalin si të ishte i madh, me kostum...

0
Learta Jakupi komentohet shpesh në media. Reja e Shyhrete Behlulit është nënë e dy fëmijëve një djalë dhe një vajzë. Shpesh komentohet se sa bukur i...

E gjeten nusen ne internet/ Keto jane 8 ciftet VIP shqiptare...

0
Me perpara kishte romantizma tejet “vintage” per ditet te cilat ne po jetojme sot. Dikur kishte shkembime shikimesh, ndonje sinjal permes shoqeve, mandej ndonje...

Studimi tregon çka duan gratë e çka burrat tek seksi

0
Shpesh thuhet se meshkujt janë nga Marsi, femrat nga Venusi. Dhe kur bëhet fjalë për veprimin midis çarçafëve, hulumtimi i ri ka zbuluar se...

RECOMMENDED VIDEOS

POPULAR