ShowBiz

Në moshën 52-vjeçe, Naomi Campbell shfaq format e shkëlqyera trupore nga...

0
Ajo po shijon një pushim plot me diell me miqtë. Dhe Naomi Campbell dukej çdo centimetër si vogëlushja e plazhit teksa u zhvesh në bikini...

Ngjajnë?! Arbenita Ismajli krahason veten me ikonën e bukurisë

0
Arbenita Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi e ka krahasuar veten me aktoren e njohur italiane, Monika Bellucci. Bukuroshja ka publikuar...

Një nga femrat më të komentuara në botë, por Wanda Nara...

0
Ajo është bërë e njohur fillimisht si bashkëshortja e futbollistit Maxi Lopez, e më pas për historinë me Mauro Icardin. Ish-partnerja e këtij të fundit...

Adriana Matoshi publikon mesazhin fyes që mori nga një person pasi...

0
Pas rastit të rëndë në shtëpinë e të moshuarëve në Pejë, të shumta kanë qenë reagimet në rrjetet sociale. Edhe aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi,...

Dalin fotot nga kurorëzimi i Robin Krasniqit me Marigonën (Foto)

0
Çifti i famshëm kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë Flasim për boksierin shqiptar Robin Kransiqin dhe modelen Marigona Krasniqin e cila sot u bë zyrtarisht...

Tayna “çmend” rrjetin me pozë në bikini

0
Pak pushime edhe për reperen Tayna. Teksa ajo është çdo cep të trojeve shqiptare me koncerte, sot ka gjetur kohë edhe për veten pak. Nga një...

Kjo nuk pritej: Loredana konfirmon lidhjen me Noizyn, publikon momente intime

0
Loredana vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë. Kjo sidomos pas ndarjes me reperin, Mozzik, përcjell ORAinfo. Ajo u përfol edhe për një lidhje të...

Kjo bukuroshe shqiptare po e ‘çmend’ djalin e Kadri Veselit

0
Klesor Veseli nuk është edhe shumë aktiv në rrjete sociale. Ndryshe nga babi i tij, Klesori mundohet të rrijë larg vëmendjes publike, shkruan InfoKosova. Djali i...

Shumë e drejtpërdrejtë! Beatrixës s’i del e keqja me Top Channel...

0
Duket se marrëdhënia mes Beatrix Ramosajt dhe drejtueseve të “Top Channel” është mjaft e tensionuar. Të paktën kështu është lënë të kuptohet nga postimet...

Mërgimtari merr oferta marramendëse për bashkëpunim, shikoni si iu përgijgjet

0
Mërgimtari nga Gjermania, Rasim Avdyli që po bën bujë në rrjete sociale, përmes një video të publikuar në rrjetin e tij social, iu ka...

RECOMMENDED VIDEOS

POPULAR