ShowBiz

Këngëtarja Jakupi tregon pse i mbeti merak shkuarja e Rexhep Selimit...

0
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ka folur ekskluzivisht në emisionin “Frontal”, në T7 lidhur me këngën e saj më të re “Komandant”, këngë kjo...

Vildane Zeneli më në fund vishet pak

0
Bukuroshja dhe fotomodelja kosovare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vildane Zeneli është paraqitur tepër ndryshe në një fotosesion të fundit. Derisa jemi...

Leonora Jakupi për herë të parë ka rrëfyer se ka qenë...

0
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ka folur lidhur me këngën e saj më të re “Komandant”, këngë kjo që bëri bujë si në Kosovë...

Sherri mes Trixës dhe Balinës, reagon kjo e fundit: Më është...

0
Gjatë ditës së sotme Beatrixa ka reaguar përmes disa storjeve në Instagram, ku ka hedhur akuza ndaj opinionistes së BBV-së, Balina Bodinaku. Trixa ka hedhur...

Fisnik Syla ndërron fjalët, kjo është e vërteta e udhëtimit të...

0
Të shtunën e 17 prillit 2021, në ora 04:20 të mëngjesit, Fisnik Syla, i shoqëruar nga ish-bashkëshortja e tij Fjolla Morina, u nis nga...

Arjola publikon një foto të Ilirit teksa habit me veprimin ndaj...

0
Banorit të shtëpisë po i mungon më sa duket aktorja. Kjo për arsye se Iliri në një moment ka mbajtur fotografinë e saj në duar...

Reagimi i ashpër i Leonora Jakupit ndaj mediave serbe, merr mbështetje...

0
Leonora Jakupi i reagon ashpër mediave serbe, merr mbështetje të madhe nga fansat. Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, së fundi është komentuar në mediat serbe. Kjo pasi...

E zbulon nëna e Beatrix zbulon: Ja çfarë shkruhej në letrën...

0
Nëna e Beatrix zbulon çfarë shkruhej në letrën që Donaldi i dërgoi dje me rastin e “Shën Valentinit”. Donald Veshaj i dërgoi dje një dhuratë...

Bora Zemani e zbulon me kë e kaloi natën për ‘Shën...

0
Moderatojra e njohur shqiptare, Bora Zemani është emri më i përfolur nëpër media. Nëna e një djali dhe ish e dashura e finalistit të Big...

Të gjithë shqiptarët i ka përlotur, ja si duket sot aktorja...

0
I ka përlotur të gjithë shqiptarët, ja si duket sot aktorja e njohur e ‘Shamikuqes’. Publikun shqiptar e bëri të dashurohet pas saj me rolin...

RECOMMENDED VIDEOS

POPULAR