ShowBiz

Reagon prezantuesja pas kritikave për veshjen e saj në “Katar 2022”

0
Deborah Secco, prezantuesja dhe aktorja braziliane, bëri bujë me veshjen e saj për prezantimin e Kampionatit Botëror në kanalin brazilian SporTV, ndërsa shumica e...

Nga Maldivet, Roza Lati na tregon një anë tjetër: Kam qëndruar...

0
Shfaqet gjithmonë e qeshur në ekran, por Roza Lati na ka treguar një anë tjetër të saj. Moderatorja ka shkuar me pushime në Maldive,...

E komentojnë se bën jetë luksoze, Roza Lati rrëfen periudhën e...

0
Njëra nga moderatoret që merr vëmendje të madhe është Roza Lati. Postimet e saj marrin vëmendje dhe ajo komentohet për jetën e saj luksoze. E...

Bebe Rexha pa komplekse, me shapka e pa makijazh në Aeroportin...

0
Bebe Rexha bëri një paraqitje të mrekullueshme në rehatinë e aeroportit kur ajo u pa duke mbajtur qenin e saj në dorë në ‘Los...

22 vite nga vrasja e Xhemail Mustafës

0
Sot bëhen 22 vite nga vrasja e Xhemail Mustafës. Xhemail Mustafa ishte gazetar, politikan, publicist, shkrimtar shqiptar dhe këshilltar politik i presidentit Historik të Kosovës,...

Pse mund të qani gjatë seksit?

0
Për shumë njerëz, seksi është një akt shumë emocional. Kur bëni seks, mund të zbuloni se përjetoni shumë emocione, nga kënaqësia në gëzim. Disa...

Këto janë 3 shenjat më seksi të Horoskopit

0
Seksualiteti i një personi është një përzierje e pasionit, sensualitetit dhe emocioneve. Disa shenja i kanë të gjitha në një dozë më të madhe. Disa...

Era Istrefi në përgatitje për këngën e re, fotografohet në studio...

0
Artistja, Era Istrefi pas një pauze u rikthye këtë vit fuqishëm me projekte muzikore. Jo një por disa këngë të reja e shumë të suksesshme...

Melinda ‘tërbon’ fansat me fotot e fundit, mbulon gjoksin me ‘diamante’!

0
Ajo është ndër këngëtaret që është futur tejet shpejt në industrinë e muzikës. Zëri i saj i jashtëzakonshëm e bëri që Melinda Ademi të pëlqehët...

Adelina ‘tërbon’ keq rrjetin me fotot e fundit super provokuese!

0
Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, prej vitesh tashmë është larguar nga muzika duke iu dedikuar familjes së saj. Ajo prej kohësh është martuar me avokatin...

RECOMMENDED VIDEOS

POPULAR