ShowBiz

Majlinda Zeka shfaqet super atraktive me foton nga makina!

0
Jeta private e këngëtarëve të estradës bënë mjaftë përshtypje dhe tërheq vëmendjen e publikut dhe medias rozë. Njëjtë ka ndodhur edhe me jetën private të...

Vajza që mori vëmendjen e të gjithëve në një aheng me...

0
Siç dihet, muaji dhjetor është një nga muajt e preferuar për kompanitë për të realizuar bilancet e tyre, si dhe për të festuar festat...

Rita Ora pjesë e kastit në vazhdimin e “Descendants”, “The Pocketwatch”

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe ylli i “Cinderella”, Brandy i janë bashkuar kastit të “The Pocketwatch”, një vazhdim i filmit origjinal...

Bebe Rexha me një tjetër arritje artistike, lë pas edhe Rihannan

0
Bashkëpunimi i Bebe Rexhes me David Guettan ka hyrë në dhjetë këngët e para të top-listës Billboard Hot 100. Kjo këngë është pozicionuar në vend...

E tmerrshme: I dyshuari për dhunimin e 12-vjeçes në Ferizaj është...

0
Personi i cili dyshohet se e ka dhunuar një vajzë të mitur 12 vjeçare në Ferizaj është i moshës 19-vjecare. Nga Gjykata e Ferizajt, në...

Nisin përgaditjej e skenës në Tiranë ku perfomon Dua Lipa për...

0
Me 28 nëntor, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, do të mbajë koncertin në sheshin Skënderbej. Tashmë kur pak ditë kanë mbetur nga koncerti,...

“Zgjohet natën për të bërë dashuri!” Almeda Abazi nxjerr sekretet e...

0
Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysiman kanë qenë të ftuarit ekskluziv të emisionit “Zemër Luana” nga Luana Vjollca. Ndonse ata janë treguar një çift mjaft solar,...

Menaxheri i saj u martua me aktoren e njohur turke, missi...

0
Eshte tejet e angazhiuar në një realityshou vallëzimi në Tiranë. Por Arbnora Ademaj gjen kohë për menaxherin dhe mikun e saj, Irsel Civit. Bukuroshja po merr...

Fjolla Morina ‘tërbon’ fansat me fotot provokuese në fustanin e ngushtë!

0
Ajo është ndër këngëtaret më të përfolura në shoëbizin shqiptarë. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën. Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet për secilin postim në...

Oriola ‘tërbon’ fansat duke thekuar format joshëse të trupit!

0
Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi prej kohësh ka depërtuar suksesshëm edhe përtej kufijve të Shqipërisë. Bukuroshja është imazh i markave të ndryshme dhe vazhdimisht...

RECOMMENDED VIDEOS

POPULAR