Sport

Sport

Pos humbjes, mund t’u “djeg” edhe kjo: Tifozi i Katarit bën...

0
Mbrëmë u luajt ndeshja në mes të Brazilit dhe Serbisë, e cila përfundoi me rezultat 2-0 në të mirë të “Seleçaos”. Humbja e marrë në...

Në duelin e parë ishte ngulfatur, McGregorit nuk i ka mjaftuar...

0
Conor McGregor i ka kërkuar rivalit të vjetër Khabib Nurmagomedov një revansh, ndërsa i ka sugjeruar dagestanezit të zhduket nga karriera e tij luftarake. Në...

Motivimi për pritjen e penalltisë nga Ochoa – modelja i ka...

0
Një modele e shërbimit OnlyFans i ka premtuar ikonës së Meksikës, Guillermo Ochoa, një natë të paharruar nëse e fiton Kupën e Botës. Wanda Espinosa,...

Njeriu i pritjes së penalltive, Courtois me super pritje ndaj Canadas...

0
  Portieri Thibaut Courtois po vazhdon të ketë paraqitje fantastiike. Ai së fundi shpëtoi kombëtaren e Belgjikës në Kampionatin Botëror. Portieri i Real Madridit priti penalltinë e...

Pas fitores mbresëlënëse kundër Argjentinës, qeveria e Arabisë Saudite e shpall...

0
Arabia Saudite do të jetë nesër në festë kombëtare. Arabia Saudite ka shkaktuar një prej befasive më të mëdha në histori të Kampionatit Botëror, duke...

Pas gati 50 vitesh, zbulohet shkaktari i vdekjes së Bruce Lee

0
Duket se është zbuluar shkaktar i vdekjes së Bruce Lee. Sipas mjekëve, është konstatuar se vdekja e tij ka ndodhur për shkak të konsumimit të...

Ronaldo arrin 500 milionë ndjekës në Instagram

0
Cristiano Ronaldo është bërë personi i parë që ka arritur 500 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Numri i ndjekësve u rrit pasi gjatë javës...

‘Nëse do kisha një vajzë, do e martoja me lojtarin serb’,...

0
Igli Tare është një adhurues i madh i Milinkovic-Savic. Këtë e ka deklaruar dhe në intervistën më të fundit që drejtori sportiv i Lazios...

Tifozi i Ekuadorit provokon keq nikoqirët, ju thotë se futbolli s’blihet...

0
Një tifoz i Ekuadorit ka provokuar situatën në ndeshjen hapëse të Kampionatit Botëror. Ndeshja hapëse mes Katarit dhe Ekuadorit po shkon në favor të ekuadorianëve,...

Xhaka: Dua t’i bëj krenarë gjithë shqiptarët

0
Në njërën prej ndeshjeve më speciale në karrierën e tij, atë ndaj Serbisë, golin e rëndësisë së madhe, e kishte festuar duke e formuar...

RECOMMENDED VIDEOS

POPULAR