Video

Paralajmërimi i Rusisë për Turqinë  

0
Situata është përmbysur. Rusia provokoi luftën në Ukrainë shkurtin e kaluar, por duket se nuk dëshiron konflikte në pjesë të tjera të planetit. Nga Moska,...

LAJMI I FUNDIT: S’ka viza për Kosovën deri në vitin 2024

0
Përfaqësues të vendeve anëtare të BE-së u pajtuan me propozimin që liberalizimi i vizave për Kosovën të hyjë në fuqi më 1 janar të...

Vëmendje: Nëse ajo po bën këto sjellje, patjetër po kërkon sek…!

0
Gjatë ovulacionit femrat bëhen nga pak më të egra, të gatshme për joshje, ndërkaq më shumë kujdesen për pamjen e vet dhe janë shumë...

Nëntë ushtarë ukrainas arrijnë t’i zmbrapsin mbi 30 rusë, në një...

0
Se ukrainasit janë të vendosur ta mbrojnë me çdo çmimin vendin e tyre nga forcat pushtuese, tashmë e kanë dëshmuar. E një video e publikuar...

Luftëtari i MMA vrau gruan në sy të fëmijës, kamerat regjistrojnë...

0
Ish-luftëtari profesionist i MMA-së, Luis Paulo dos Santos, akuzohet se ka vrarë gruan e tij në sy të djalit të tyre gjashtëmuajsh. Santos dyshohet se...

Escobar: Kosova duhet të përmbushë kërkesat për çështjen e targave dhe...

0
I dërguari amerikan për Ballkanin Perëndimor Gabriel Escobar, tha se Kosova duhet të përmbushë kërkesat perëndimore për çështjen targave të makinave dhe themelimin e...

Si ta eksitoni një grua në dhomën e gjumit pa e...

0
Ekspertja australiane Nadia Bokodi beson se mund të përmirësoni kënaqësinë seksuale të partneres suaj. Madhësia e organeve tuaja gjenitale, teknika apo ndonjë gjë e tillë...

Bashkimi Evropian s’do t’i njohë pasaportat ruse të lëshuara në territoret...

0
Pasaportat ruse të lëshuara në territoret ukrainase të aneksuara nga Rusia, dhe në zonat separatiste pro-ruse në Gjeorgji, nuk do të njihen më në...

‘Jo jo s’ndalet’ Kollçaku: Taksisti nga Shkupi më tha se para...

0
Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, deputete e VV-së ka treguar një histori tjetër me një taksist në Shkup të Maqedonisë së Veriut. Teksa ka folur edhe për rastin...

RECOMMENDED VIDEOS

POPULAR