Siç dihet, këngëtarja e njohur dhe atraktive Adelina Tahiri, është e martuar me një avokat maqedonas.

I shoqi i Adelines ka qenë i martuar më parë dhe ka një vajzë të rritur, por kjo nuk e ka ndalur Adelinen të lidhet me avokatin.

Sot, këngëtarja jeton në luks të plotë, e shijon jetën dhe rriten e te birit, shkruan “Kosovarja”Tahiri e ka lënë thuajse komplet muzikën, e duket se arsyea mund të jetë xhelozia e të shoqit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here