Donaldi dhe Beatrixa janë njëri ndër çiftet që u krijua brenda shtëpisë së BBV-së.

Kjo lidhje u patë komentuar jashtëzakonisht shumë. Madje kjo edhe pas daljes nga shtëpia po komentohet shumë. Gjithashtu të gjithë fansat e tyre janë kuriozë të dinë se çfarë po ndodh me çiftin pas përfundimit të reality show-t.

Ish banori ka postuar së fundmi disa video në “Instastory” ku tregon se po shijon “lirinë” e tj me shoqërinë. Ai shfaqet me Romeon dhe me disa miq në një klub nate në Tiranë, ku gjithashtu janë edhe disa ish-banorë të tjerë. E ende ata të dy nuk kanë postuar ndonjë foto ku duken se janë bashk.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here