Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri mbetet aktive në aspektin profesional.

Numër i madh i koncerteve e mbrëmjeve muzikore po vazhdojnë ta përcjellin këngëtaren këtë sezon, shkruan lajmi.net

Krahas muzikës duket së shpejti Daffyn do ta shohim edhe në aktrim ku do marrë pjesë në filmin “Adnan Kafazi”.

E këtë e ka bërë të ditur aktorja Edona Reshitaj përmes një postimi në Instagram.

“Dafina Zeqiri është një super aktore. Në filmin “Adnan Kafazi”, e ka një super rol dhe e ka ça. Jemi të lumtur që na është bashkëngjitë në film. Rrini gati”, ka shkruar ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here