Del video e re: Dy vëllezërit hoqën rripat për t’u rrahur në mes të studios televizive, por shikoni çfarë ndodhi me ata pas emisionit

Ndërkohë, në rrjetet sociale është publikuar një tjetër video, e regjistruar jashtë kamerave.

Opinioni publik ka mbetur i shokuar nga transmetimi i një video ku dy vëllezër ishin ftuar të dielën në rubrikën “Shihemi në gjyq”, ku u mësua se si pasojë e një borxhi të pashlyer; situata sa nuk degradoi në akte dhune, shkruan Panorama.

Eduardi ka marrë një kredi prej 15 milionë Lekësh në vitin 2008 për vëllain e tij Gramozin, i cili kishte një biznes të gjësë së gjallë. Për arsye të shumta, kjo kredi nuk është paguar akoma dhe tani ka shkuar rreth 30 milionë Lekë.

Tani Eduardi i kërkonte vëllait të tij Gramozit që të paguajë lekët e kredisë sepse banka po e shqetëson atë dhe se mund t’ia marrë të gjitha pronat që ka. Në një moment në studio situata degradoi… Të dy vëllezërit hoqën rripat e pantallonave për të gjuajtur njëri-tjetrin.

Ndërkohë, në rrjetet sociale është publikuar një tjetër video, e regjistruar jashtë kamerave.

Dy vëllezërit kanë tentuar përsëri të rrihen në fund të emisionit, e pranishme aty ka qenë dhe Eni Çobani. E gjendur mes dy vëllezërve, ajo ka thirrur stafin e sigurisë, të cilët kanë mbajtur larg Eduardin dhe Gramozin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *