Demi pozon tërheqëse me fustan të shkurtër, dekolteja e hapur i zbulon shumë

Demi shfaqet joshëse në fotot e fundit.

Demi Rose është emër shumë i komentuar në shtypin rozë për paraqitjet atraktive. Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat u shfaq edhe këtë herë provokuese e veshur shkurt.
Bukuroshja kishte veshur një fustan të shkurtër, i cili ia theksonte këmbët seksi, kurse dekolteja e hapur ia zbuloi gjoksin.

Demi pozoi e shtrirë në natyrë, teksa flokët i kishte lidhur gërsheta dhe vendosi grim në fytyrë.

Ndryshe, vetëm në Instagram, Demi Rose ndiqet nga më shumë se 16 milionë ndjekës, të cilët shumë herë i “shpërblen”edhe me foto nudo. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *