Demi Rose vjen e zhveshur, mbulon pjesët intime vetëm me këmishë (Foto)

Demi Rose ka joshur me imazhe të reja në rrjete sociale.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat. Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

 Së fundmi Demi ka publikuar disa imazhe duke lënë gojë hapur fansat e saj, të cilët kanë komentuar dhe pëlqyer mijëra herë fotografinë. Modelja ka postuar një imazh ku shihet e zhveshur totalisht duke mbuluar disa pjesë të trupit, i cili e bën të duket edhe më joshëse atë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *