Deputetja e AAK-së, Albana Bytyqi ka pranuar me pikëllim lajmin për vdekjen e të riut nga Grekoci i Suharekës.

Ajo ka njoftuar se Fatoni ishte djali i dëshmorit Haxhi Haxhaj.

Statusi i deputetes:

Pikëllues dhe i rëndë lajmi për vdekjen tragjike të Faton Haxhaj, djalit të dëshmorit Haxhi Haxhaj nga Grekoci i Suharekës.
Fatoni ishte një djalë punëtor, i dashur e aktivist i pashembullt. Ngushëllimet më të sinqerta familjes, të afërmve dhe gjithë atyre që e njohën. Dritë të pastë shpirti Faton!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here