Deputetja e re poston foto nga vaska

Adriana Matoshi publikoi foto nga vaska.

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, së fundi ka nisur një rrugëtim të ri në karrierë. Ajo në zgjedhjet e 14 shkurtit garoi në listën e Vetëvendosjes dhe arriti ta sigurojë një ulëse si deputete e Kuvendit të Kosovës.

Së fundi, aktorja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të cilën e realizoi në vaskë dhe shfaqet tejet joshëse.lajmi.net. Adriana ishte veshur tërësisht në të zeza, ndërsa sipër kostumit kishte veshur një xhaketë rozë dhe një palë atlete të bardha. Sa i përket jetës private, Adriana Matoshi është në lidhje me Keith Groeneveld.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *