Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pakëndshëm por qesharak në një dasmë.

Videoja, tregon momentin kur dhëndri dhe nusja shijojnë tortën e dasmës, duke i dhënë njëri-tjetrit nga një copë, mirëpo, nga ky moment tjejet i rëndësishëm për të, dhëndërri nuk duket edhe aq i kënaqur me veprimin e nusës.

I nervozuar nga gjesti i nuses, e cila bën shaka me të duke mos ia dhënë copën e tortës, dhëndri nuk e duron nusen dhe nervozohet fort, ku bënë një reagim që i bëri të gjithë të qeshin me lot. Kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lot, Shikojeni:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here