Dyfishohen rastet me COVID-19 në Kosovë: Një i vdekur dhe 221 të infektuar

Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar një viktimë me COVID-19 dhe 221 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë. MSH-ja ka njoftuar se në 24 orët e fundit, 21 persona janë shëruar nga COVID-19. Kujtojmë se deri më tani, 2 mijë e 267 persona kanë vdekur deri tani si pasojë e këtij virusi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *