Pavarësisht kritikave dhe komenteve negative që ka marrë, Ronela Hajati do ta përfaqësonte Shqipërinë përsëri në Eurovision.

Kështu është shprehur vetë këngëtarja në një postim të fundit në profilin e saj në “Instagram”.

Ajo ka ndarë disa foto dhe video nga koncerti i fundit që ka mbajtur në Londër, ku mes të tjerash shkruan:

“Eurovizioni ka qenë një nga eksperiencat më të bukura në jetën time, ndonjëherë mendoj se duhet ta bëj përsëri”./iconstyle

Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here