Elvana Gjatës i ndodh e papritura para koncertit, shpëton lehtë nga incidenti (Video)

Ajo e ka publikuar videon në rrjete sociale.

Elvana Gjata, shihet se ka shpëtuar mrekullisht nga një incident.lajmi.net. Ajo ishte duke bërë një video teksa tenton të dalë nga dera e cila për pak shembet dhe artistja shqiptare i shpëton lehtë incidentit.

Ndryshe, Elvana ka nisur mbajtjen e mbrëmjeve muzikore dhe dhe po shihet e angazhuar çdo natë. Kujtojmë se, projekti i saj i fundit muzikor është bashkëpunimi me Yll Limanin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *