Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të kërkuara nga publiku. Ajo është çdo fundjavë në koncerte në vende të ndryshme, ku ka shumë fansa.

Mirëpo, së fundmi, një prej tyre e ka befasuar duke i nxjerr një unazë. Elvana menjëherë ka reaguar e habitur duke bërtitur: “Uaaa”.Më pas artistja vazhdoi të këndonte duke qeshur dhe duke shkaktuar brohoritje nga fansat.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga më e fundit e Elvanës ishte “Ex” në bashkëpunim me Bardhin, e cila pati shumë sukses.

https://www.tiktok.com/@infinito.001/video/7097934878150380806?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&refer=embed&referer_url=https%3A%2F%2Finsajderi.org%2F&referer_video_id=7097934878150380806

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here