Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Dubai.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje. Ndër të tjerash së fundmi, Enca publikoi për ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi provokuese në bikini.

Foto: Enca Haxhia/Instagram
Foto: Enca Haxhia/Instagram

Ajo ka pozuar me bikini të kuqe duke shijuar çaste të këndshme freskuese në pishinë me qytetin e Dubait në prapavijë.“Ndjenja ime në këtë moment është thjeshtë jeto”, ka shkruar këngëtarja Haxhia në mbishkrimin e fotografive në Instagram. Përpara Dubait, interpretuesja e hitit “A po t’pëlqen” shijoi disa ditë të mira pushimi në Zanzibar të Afrikës. Enca përndryshe ka kohë që nuk ka sjell për fansat ndonjë projekt të ri muzikor.

Foto: Enca Haxhia/Instagram
Foto: Enca Haxhia/Instagram

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here