Në muajin tetor, këngëtarja e njohur, Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj u bën prindër. Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Adea.

Së fundmi, Eni ka zbuluar se emrin ia ka zgjedhur Genci, por ajo e aprovoi menjëherë.

‘As nuk tentuam të gjenim tjetër’, Eni Koçi tregon si

“Propozimi ishte i Gencit por u aprovua menjehere nga une. As nuk kemi tentuar te gjejmë emer tjeter”, ka treguar këngëtarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here