Era dhe Mozzik së shpejti do të sjellin hitin e tyre.

Këtë e kanë berë të ditur përmes një fotografie të postuar në rrjete sociale.

Së fundi Era ka marr vëmendje edhe me një foto tjetër. Nën shoqërimin e një ‘mashkull’ serioz, Era shfaqet teksa shpërndajnë puthje.

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here