Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u konfrontua me kryeministrin Edi Rama në seancën e sotme plenare.

Në Kuvend po diskutohej rezoluta për Kosovën dhe pasi kreu i qeverisë akuzoi Partinë Demokratike se “është gati për t’i ngulur thikën Kosovës”, Sali Berisha iu drejtua foltores.

Por, përpara se të niste replikën, Berisha u drejtua nga Rama me fjalët “burracak” dhe i “pafytyrë”. unonjësit e sigurisë ndërhynë për të mos lënë situatën të përshkallëzohej.

http://www.facebook.com/100077587175629/videos/449681290084704/?t=0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here