Fitoi rezidencën luksoze nga divorci me Kanye, Kim Kardashian pozon joshëse në bikini

Blogerja tregoi linjat e saj në rezidencën prej 60 milionë dollarë e fituar pas divorcit me Kanye West.

40-vjeçarja xhiroi vetën ndërsa pozonte në pasqyrë me bikini  duke bërë lëvizje dhe duke u kthyer për të treguar trupin e saj nga çdo anë. Në banjën e pasurisë së madhe në Los Angelos të cilën ajo e ndau më parë me ish-burrin e saj provoi rrobat e banjës.

Veshja e parë ishte një kafe e pasur me dy pjesë që ngacmonte bukuroshen e saj prapa, dhe e dyta paraqiti një shtypje të lëkurës së gjarprit të argjendtë për të cilën ylli tha se “i dukej më mirë” motrës së saj, 36 vjeç.

Kim u tha fansave ndërsa provonte koleksionin: “Kam marrë dorëzimin më të shpejtë nga Khloe dhe marka e saj ‘Good American Swim’ dhe jam aq e ngazëllyer”.

“Kaq e lezetshme, Koko, e dua këtë”, mund të dëgjohej duke thënë derisa lëvizte trupin para-prapa në pasqyrë për të zbuluar barkun e saj të sheshtë. Kim vazhdoi të tregojë dy veshje të mëtejshme, një në të purpurt dhe një në të zezë kur ajo dha një vështrim në banjën e madhe.

Banja e mermerit është vetëm një dhomë e bollshme në shtëpinë gjigante që Kim “fitoi” në divorcin e saj nga reperi Kanye ndërsa ata ndajnë pasurinë e tyre të përbashkët prej 2 miliardë dollarësh në gjysmë.

Është raportuar se Kim do të vazhdojë të jetojë në rezidencën Hidden Hills në një përpjekje për t’i mbajtur fëmijët e tyre në një mjedis të qëndrueshëm pas ndarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *