Këngëtarja e njohur e estradës, Fjolla Morina, ditët e fundit ka qenë një emër i shumëpërfolur në shtypin rozë, sidomos për arrestimet e saj, ndarjen dhe jo vetëm.

Megjithatë ajo po vazhdon të tërheqë vëmendjen me shkrimet dhe postimet që bën në Instagram, shkruan Kosovarja.


Së fundmi ajo iu nxit imagjinatën ndjekësve me foto super sexy, derisa në mbishkrimin e imazheve ajo vendosi titullin e këngës së Era Istrefit “Bebe”, e cila është prijese e top listave si ndër më të dëgjuarat kohën e fundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here