Këngëtarja Fjolla Morina është e njohur për fotografitë ngacmuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ndau me ndjekësit e saj disa imazhe të reja, ku shfaqej mjaft provokuese në një fustan të shkurtër. Dekolteja e hapur te pjesa e gjoksit i dha një pamje edhe më ‘të zjarrtë’ interpretueses së hitit “Fb”.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Qaforja e artë e vendosur në qafë dhe çanta e zezë me rripa të artë ishin aksesorët që Fjolla zgjodhi për këto fotografi.

Ajo kishte vendosur që flokët e saj kaçurrela të lidhte në stilin bisht, ndërsa bënte ’selfie’ para pasqyrës.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Fjola Morina përndryshe ka po vazhdon të shijojë suksesin e bashkëpunimit të saj me rap-artistin Nush, të titulluar “Suppa Duppa”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here